O firmie

OD 1992

JAK ZACZYNALIŚMY??

Witamy na oficjalnej stronie P.W. Huber Zygmunt Skarbek. Jesteśmy firmą specjalizującą się w handlu skórami bydlęcymi pochodzenia krajowego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zajmujemy się handlem hurtowym skórami świeżymi i solonymi, skórami wet blue oraz dwoiną wet blue. Przeważającą część naszego obrotu stanowi export wet blue na rynki światowe.

Starając się usatysfakcjonować naszych klientów, współpracujemy z wieloma dostawcami, poszukując zawsze najlepszego surowca w najkorzystniejszych cenach. Dążąc do podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług monitorujemy trendy światowe uczestnicząc w targach branżowych na całym świecie (Mediolan, Hongkong, Szanghaj).

Wysoką pozycję na rynku zawdzięczamy dynamice rozwoju i elastyczności umożliwiającej szybkie reagowanie na zmieniające się potrzeby konsumenta. Nasze nowo powstałe powierzchnie magazynowe zwiększają możliwości przechowywania, usprawniają proces dostawy towaru do finalnego odbiorcy oraz poprawiają warunki pracy naszych pracowników.